Lehan

Twój nastolatek potrzebuje sporo przestrzeni w swoim pokoju, gdyż dużo ćwiczy i poszukujesz dla niego odpowiedniego umeblowania, aby zapewnić mu tę przestrzeń? Dokładnie taki mebel, jakiego potrzebujesz, znajdziesz na stronie wallbed.pl należącej do firmy produkującej łóżka chowane w szafie, wśród których znajdziesz między innymi półkotapczan z biurkiem. Łóżko takie zajmuje naprawdę niewielką powierzchnię, a jego dodatkowym atutem jest biurko zintegrowane z łóżkiem, które składa się automatycznie w momencie, kiedy chcesz rozłożyć je do spania.

Jeżeli Twoje dziecko lubi wygodnie spać i potrzebuje sporej szerokości, możesz wybrać podwójne łoże nawet o wielkości 160 na 200 cm. Dostępne są także niższe półkotapczany z pojedynczym łóżkiem. W dzień zajmuje ono zaledwie niecały metr kwadratowy pokoju i służy jako biurko, a w nocy jest doskonałej jakości łóżkiem, które jest nie tylko funkcjonalne, ale także bardzo wygodne. Materac do niego może mieć grubość nawet 20 cm i ważyć około 20 kg. Przedyskutuj ze swoim młodzieńcem zakup takiego mebla, a z pewnością będzie nim zachwycony. 

WWW: https://wallbed.pl/

Tel: 602 44 92 44

Adres: Poziomkowa 53

Miejscowość: Suchy Las

Kod pocztowy: 62-002
Utworzono: 2018-10-25
ectops dodał komentarz 2019-09-19 11:13:56 Ocena 3

Łóżko marki Lehan, którego jestem posiadaczem, okazało się być świetnym rozwiązaniem w niezbyt dużym mieszkaniu. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca, a rozłożenie nie sprawia większych problemów. :)


WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda