P.U.H. Import-Export "TRUCK"

Auta ciężarowe są pojazdami specyficznymi, które mogą przysporzyć właścicielom dużych problemów. Co prawda ich żywotność jest przewidziana na wiele tysięcy kilometrów, jednak warunki, w jakich przychodzi im pracować powodują, że często naprawy trzeba podejmować dużo wcześniej. Problemem dla wielu wielu właścicieli i mechaników był do niedawna dostęp do części, które można było dostać głównie w autoryzowanych punktach obsługi. Dzięki jednak takim sklepom jak ten dostępny na Truck-tychy.pl zakupy można zrobić przez całą dobę.

Części do samochodów ciężarowych dostępne w prezentowanym sklepie dobierane są na podstawie danych konkretnego auta lub naczepy. Klienci mogą tutaj znaleźć zarówno części silnikowe, jak i podzespoły zawieszenia czy układów hamulcowych. Często odwiedzaną kategorią są części do naczep, w które są podstawą pracy aut ciężarowych. 

WWW: https://truck-tychy.pl/

Tel: 32 217 72 11

Adres: Składowa 2a

Miejscowość: Tychy

Kod pocztowy: 43-100
Utworzono: 2018-11-05
yellowbear456 dodał komentarz 2020-06-01 12:46:52 Ocena 3

Uważam, że P.U.H. Import-Export "TRUCK" to świetny dostawca części do samochodów ciężarowych. Nie dość, że stawia on na wysoką jakość asortymentu to jeszcze ceny ma niewygórowane.


WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Racibórz

AgriTruck

Katowice

GABARYTY.NET

Lubliniec

Netpaka.eu