HOL-MAX

Czym powinna charakteryzować się dobra pomoc drogowa? Jest kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Pracownicy firmy pomocdrogowa-laweta.pl wskazują jakie cechy liczą się w codziennej pracy w tej branży.

Przede wszystkim, auto pomoc w Komornikach to nie tylko wparcie techniczne. Ludzie, którzy doświadczają przykrych zdarzeń na drodze, mają problem z zachowaniem dystansu i spokojnych reakcji. Pracownicy pomocy drogowej często muszą się z tym liczyć i delikatnie wskazać kierunki dalszego działania. Samochód nie działa - i co teraz? Na stronie internetowej pod linkiem pomocdrogowa-laweta.pl można znaleźć więcej informacji ofertowych i numer telefonu. Dzwonić można przez całą dobę. Profesjonalna firma zapewnia nowoczesną flotę pojazdów i sprzęt zapewniający komfortowe usługi transportowe dla pasażerów uszkodzonych aut.

WWW: https://pomocdrogowa-laweta.pl/

Tel: 665 330 330

Adres: Grzybowa 18

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030
Utworzono: 2018-10-24
tersoun dodał komentarz 2019-10-10 08:50:53 Ocena 4

Panowie z tej pomocy drogowej to najlepsi specjaliści od niespodziewanych sytuacji drogowych. Myślę, że warto mieć ich numer telefonu zapisany w smartfonie, gdyż są bardzo sprawni i profesjonalni. ;)


WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Poznań

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda