KAMAR Mariusz Kalwarczyk

Produkty oferowane w sklepie z asortymentem dla dzieci nadają się do użytku nie tylko w domu. Znaleźć można także akcesoria podróżne czy na przykład idealne na spacery. To zaś nie tylko przewijaki, artykuły higieniczne, smoczki na łańcuszku czy specjalne torby na dziecięce produkty, ale też na przykład karuzele podróżne. Przyczepienie takiego akcesorium do wózka dziecka pozwala zająć je w czasie spaceru. Sklep Okiem Maluszka oferuje na przykład karuzele Tiny Love, zachwycające starannością wykonania zwierzątek, jakimi są ozdobione.

Do wyboru jest wiele propozycji, a wszystkie są dokładnie opisane. Ułatwia to podjęcie decyzji, a szczególnie fakt ten docenią osoby poszukujące produktu na prezent, czy to dla chrześniaka, czy dziecka znajomych albo przyjaciół. Zawsze można też poradzić się personelu.

WWW: https://okiemmaluszka.pl

Tel: 508647721

Adres: Chłopickiego 46

Miejscowość: Izabelin C

Utworzono: 2023-12-26

TanieMilitaria.pl

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

AKTIMEDICA SP. Z O.O.