Akademia Face

Wiele osób, także publicznych, ma problemy z prezentowaniem własnych pomysłów na forum, dlatego Akademia Face poleca im swoje szkolenia, podczas których zdobędą teoretyczną i praktyczną wiedzę na ten temat. Firma ta zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Prowadzą wiele kursów, w tym także warsztaty z wystąpień publicznych, na których można się nauczyć, jak się wypowiadać oraz jak wykorzystać mowę ciała i emocje, aby zdobyć uwagę i stworzyć wizerunek godny zapamiętania.

Celem szkolenia jest nie tylko nauczenie swobody podczas wystąpień, ale także wydobycie z każdego uczestnika cech dobrego mówcy. Osiąga się to za pomocą indywidualnych ćwiczeń, jako że każdy jest inny i co innego jest jego mocną stroną. Kursanci uczą się także tworzenia skutecznych prezentacji, które powinny mieć ciekawą narrację, by przykuć uwagę słuchaczy. To, co powinno cechować dobrą prezentację, to:

• zwięzłość,
  • dynamika,
  • siła przekazu,
  • operowanie obrazem, hasłem itp.
WWW: https://akademiaface.com/

Adres: Opaczewska 67a

Miejscowość: Warszawa

Utworzono: 2023-11-29

TanieMilitaria.pl

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

AKTIMEDICA SP. Z O.O.