London School of English Wrocław sp. z o.o.

Postanowiwszy podnieść swoje kompetencje językowe, można zdecydować się na skorzystanie z usług dolnośląskiej, prywatnej placówki edukacyjnej, prowadzonej przez Seana Harty'ego, rodowitego londyńczyka. Jest to LSE Wrocław mająca niezwykle bogatą ofertę. Prowadzi ona zajęcia dla wszystkich grup wiekowych i na dowolnym poziomie zaawansowania. Osoby, które interesuje kurs angielskiego we Wrocławiu, znajdą cennik w jednej z zakładek na stronie firmy.

Szkoła przyjmuje na zajęcia dzieci w wieku przedszkolnym i nieco starsze, młodzież oraz dorosłych z różnymi potrzebami. Przygotowuje do egzaminów:

• ósmoklasisty,
  • dojrzałości,
  • Cambridge English na różnych poziomach.

Ponadto prowadzi zajęcia z języka biznesu i kursy konwersacji. Jest to miejsce, spełniające oczekiwania każdego, w zakresie dopasowanym do potrzeb.

WWW: https://lse-poland.pl/

Tel: 717244248