Doma Pak

Działalność, jaką prowadzi kadra firmy DOMA PAK z Mysłowic, to produkcja i dystrybucja wysokojakościowych, papierowych opakowań mających zastosowanie w wielu sektorach przemysłowych. Oferta została przygotowana przede wszystkim z myślą o spełnianiu potrzeb i oczekiwań takich branż, jak gastronomia, sprzedaż produktów różnych, leków, środków chemicznych i innych. 

Dostawca realizuje zamówienia hurtowe na terenie całego kraju. Zaprasza do nawiązania współpracy długoterminowej. Proponuje zarówno duże, pojemne torby, jak i mniejsze torebki z nadrukiem lub bez. Opcja personalizacji i naniesienia wskazanego przez klienta napisu na opakowaniu jest dodatkowo płatna, ale pracownicy zapewniają, że koszt takiej usługi nie jest wygórowany, a dzięki umieszczeniu logo lub innej treści produkt służy też jako dodatkowa reklama.

Kadra firmy zachęca do śledzenia pojawiających się na stronie nowości. Na bieżąco aktualizuje listę sprzedażową o modele opakowań spełniające oczekiwania branż o rozmaitym profilu.

WWW: https://www.domapak.com/

Tel: +48 600-027-402

Adres: Bratków 40

Miejscowość: Mysłowice

Kod pocztowy: 41-400
Utworzono: 2023-08-15
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Racibórz

AgriTruck

Katowice

GABARYTY.NET

Lubliniec

Netpaka.eu