MIND SHOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Moda na rozwój duchowy, osiąganie duchowego spełnienia i szukania szczęścia w małych rzeczach powoduje, że stale pisane są poradniki i książki na ich temat, a wszystkie najlepsze znaleźć można na stronie mindshower.pl. Są to e-booki i audiobooki, tworzone na podstawie książek znanych autorów, przede wszystkim zagranicznych. Co ważne, otrzymuje się publikacje w polskiej wersji językowej, nawet jeśli papierowe wersje nie były tłumaczone na polski, co jest niezwykle cenne dla osób chcących zgłębiać swoją wiedzę.

W wirtualnej bibliotece można znaleźć między innymi książki o rozwoju duchowym i osiąganiu wewnętrznego szczęścia. Autorzy udowadniają, że wcale nie trzeba mieć wiele dóbr ekonomicznych, by być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, dużo ważniejsze jest osiąganie swoich celów i życie w zgodzie z samym sobą.

Poradniki mają na celu przedstawienie rad, które można od razu wdrożyć w życie i obserwować, jak zmienia się na lepsze. Dotyczą też mocno życiowych postaw i zachowań ludzi oraz ich zmian.

WWW: https://www.mindshower.pl/

Tel:

Adres: Wiktorka 91B

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-582
Utworzono: 2023-04-02
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Warszawa

Lulkowo.pl

Warszawa

Flower Store

Warszawa

AWENT Slawomir Antosik