Ósmy Krasnal spółka z o.o.

Dzieci z określonym spektrum autyzmu wymagają odpowiedniego przygotowania do codziennego życia. Warto rozpocząć je już od przedszkola, aby na dalszym etapie kształcenia maluch radził sobie coraz lepiej. Odpowiedni trening umiejętności społecznych w mokotowskim przedszkolu może zdziałać cuda.

Rodzice decydujący się na ofertę placówki edukacyjnej osmykrasnal.edu.pl mogą liczyć na wsparcie doświadczonych psychologów oraz pedagogów, którzy mogą pochwalić się wybitnym przygotowaniem do pracy z dziećmi autystycznymi. Chcąc zapoznać się z pełnym programem kształcenia, warto odwiedzić stronę internetową, gdzie opisało szczegółowo wszelkie kwestie. Oczywiście nie można zapomnieć o zabawach, wycieczkach i poznawaniu świata, które również są zagwarantowane! W takim przedszkolu Twoje dziecko z łatwością przygotuje się do dalszego życia.

WWW: https://osmykrasnal.edu.pl/

Tel: 733 661 353

Adres: Różana 61

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-569
Utworzono: 2019-08-26
silverelephant389 dodał komentarz 2020-10-29 14:12:22 Ocena 4

Ósmy Krasnal to dobra placówka przedszkolna dla dzieci ze spektrum autyzmu. Mają odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, której pomoc jest nieoceniona dla takich dzieciaków.


WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Warszawa

Lulkowo.pl

Warszawa

AWENT Slawomir Antosik

Warszawa

TanieMilitaria.pl