MathRiders

Źle poprowadzone nauczanie matematyki może doprowadzić nie tylko do ogromnych braków w wiedzy, ale wręcz zniechęcenia się do tej dziedziny. Dlatego MathRiders postanowiło zaoferować swoją pomoc w wielu miastach w Polsce, wszystkim najmłodszym, jak i osobom pełnoletnim w uzupełnieniu braków w wiedzy. Korepetycje z matematyki w Krakowie skupiają się na dzieciach od czwartego, aż do osiemnastego roku życia! Na zajęciach muzyka i zabawa przyciągają uwagę najmłodszych, natomiast kompetencja i wyrozumiałość nauczycieli dają pozytywne rezultaty wśród starszych.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co pozwala na dobranie osób w mniej więcej na tym samym poziomie wiedzy matematycznej. Centrum nauczania jest otwarte również dla dzieci, które potrzebują solidnych fundamentów dla budowania zamiłowania do królowej nauk.

WWW: https://mathriders.pl/

Adres: Morcinka 5