VR Premium

VR Premium oferuje kompleksowy pakiet usług związanych z technologią Wirtualnej Rzeczywistości. Rozwój technologiczny i nowe techniki obrazowania umożliwiają obecnie wywołanie zjawiska immersji, czyli pochłonięcia użytkownika przez wykreowany świat. Otwiera to całkiem nowe możliwości zarówno przed branżą rozrywkową, jak i reklamową, dając również nieznane wcześniej narzędzie w ręce przemysłu i specjalistów od szkoleń.

Propozycja firmy obejmuje filmy VR oraz aplikacje. Zastosowanie? Materiały promocyjne, szkoleniowe, konspekty dla klientów i inwestorów, preelekcje i pokazy, akcje marketingowe wymagające interakcji od klienta, filmy rozrywkowe, programy edukacyjne i gry wideo. Dzięki dużemu doświadczeniu i innowacyjnym pomysłom przedsiębiorstwu zaufali najwięksi gracze na rynku. Już dziś możecie Państwo dołączyć do grona zadowolonych klientów, nawet jeśli skala Waszej działalności jest lokalna.

WWW: https://www.vrpremium.pl/

Adres: Nauczycielska 8