nowoczesna-fizjoterapia

Us艂ugi 艣wiadczone w Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii przez do艣wiadczonego terapeut臋 manualnego, Marcina Jankowskiego, to gwarancja pe艂nej satysfakcji w dziedzinie zwalczania problem贸w tego typu. Fizjoterapia realizowana w Katowicach oraz Sosnowcu wykonywana jest wed艂ug 艣wiatowych standard贸w IFOMPT, dzi臋ki kt贸rym przebieg procesu terapeutycznego przynosi najlepsze rezultaty.

Nieustanne pog艂臋bianie wiedzy medycznej oraz poszerzanie kwalifikacji zawodowych poprzez udzia艂 w rozmaitych szkoleniach sprawia, 偶e ten profesjonalista zawsze pomaga rozwi膮za膰 dany problem, natomiast jego pacjenci s膮 zadowoleni z efekt贸w. Rodzaje聽kuracji, jakich realizacji podejmuje si臋 fizjoterapeuta, to: terapia niemowl膮t, dzieci, terapia sportowa oraz terapia doros艂ych. Wszelkie potrzebne informacje na ten temat mo偶na znale藕膰 na stronie internetowej Nowoczesna-fizjoterapia.pl.

WWW: http://www.nowoczesna-fizjoterapia.pl/

Adres: Ligocka 90B