GO4Robot Sp. z o.o.

Chyba każde dziecko zna klocki Lego i z pewnością nieraz w swoim życiu budowało z nich różne budowle, ludziki czy roboty, jeśli nie w domu to, np. w przedszkolu. I chyba każdy przyzna, że są to niezwykłe klocki, które zmuszają do kreatywnego myślenia. Warto więc wykorzystać te klocki do przeprowadzania różnych pokazów dla dzieci. Takie pokazy Lego są doskonałym dopełnieniem zajęć lekcyjnych, a ich głównym motto jest właśnie nauka poprzez zabawę.

Więcej o budowaniu robotów z klocków Lego MindsStorms, ich programowaniu i sterowaniu dowiesz się na go4robot.pl, gdzie można zapoznać się z proponowanymi atrakcjami dla szkół. Doświadczeni trenerzy w przystępny sposób zapoznają dzieci z budową robotów oraz ich wykorzystaniem w życiu codziennym. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w takich zajęciach, zgłębiając swoją wiedzę, a przy okazji doskonale się bawiąc.

WWW: https://go4robot.pl/

Adres: Winogrady 89