Off School

Szkoła językowa offschool.pl oferuje swym klientom bogaty pakiet usług, takich jak kurs językowy w Poznaniu. Klienci szkoły mają szansę wybrać formę zajęć, jaka będzie im najbardziej odpowiadała. W grę wchodzą lekcje indywidualne, oraz grupowe. To, na który wariant padnie, zależy od personalnych upodobań i preferencji.

Szkoła zajmuje się prowadzeniem kursów języka angielskiego i niemieckiego. Dostępne są zajęcia dla dzieci, dorosłych, a nawet firm. To, czym mogą pochwalić się prowadzący lekcje, to ich pozytywne i bezstresowe podejście do kursantów. W procesie przyswajania języka obcego, bardzo ważne jest bowiem to, aby uczyć się go w przyjaznej atmosferze.

Na bardzo bogatej i przejrzystej stronie internetowej szkoły, można bliżej zapoznać się z jej ofertą, a także ze szczegółowym cennikiem wszystkich rodzajów zajęć.

WWW: http://offschool.pl/

Adres: Osiedle Dąbrowszczaków 8