Akademia Piłkarska Champions

Zastanawiasz się, czy Twoje czteroletnie dziecko nie jest za małe, żeby zapisać je na zajęcia z piłki nożnej  profesjonalnej szkółce piłkarskiej i gdzie takie szkółki działają? Szkółki piłkarskie działają na terenie całego kraju.  Oddziałów rekomendowana akademia piłkarska z Wrocławia ma ponad 70. O tym, gdzie są rozlokowane te oddziały, poczytasz na tuzaczynasiefutbol.pl, tam też dowiesz się, że zajęcia w szkółce piłkarskie odbywają się w dwóch ścieżkach szkolenia:

• ścieżka podstawowa, przewaga formy analitycznej nad globalną,
  • ścieżka zaawansowana, przewaga formy globalnej nad analityczną

Rekomendowana akademia piłkarska szkoli młodych adeptów piłki nożnej, czerpiąc wiedzę i doświadczenie od największych klubów i akademii europejskich, dostosowując metody pracy i treningów i szkoleń do naszych realiów.

Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polega trening z piłką nożną, pójdź z dzieckiem na bezpłatny trening pokazowy.

WWW: http://www.tuzaczynasiefutbol.pl/

Tel: 531-141-714