ModraSova

Szkoły, rodzice, popołudniowe świetlice - wszyscy zastanawiają się, jak urozmaicić czas najmłodszym, stawiając jednocześnie na edukację. W organizacji takich chwil pomóc mogą animatorzy i specjaliści z firmy modrasova.pl, którzy zajmują się na co dzień prowadzeniem przeróżnych warsztatów dla dzieci,  jak i dorosłych.

Na szczególną uwagę zasługują warsztaty plastyczne, które rozwijają zarówno zdolności manualne, jak i kreatywność. W ofercie znaleźć można:

• warsztaty lizakowe,
  • malowania koszulek,
  • tworzenia świec żelowych,
  • pszczelarskie

oraz wiele, wiele innych. Oczywiście programy takich warsztatów przygotowane zostały z myślą o walorach edukacyjnych, a ponadto prowadzone są przez doświadczone osoby. Dzięki temu firma ta może zaoferować miło spędzony czas na rozrywce, która równocześnie kształci. Sprawdź ofertę i zorganizujcie wspólnie niezapomniane warsztaty!

WWW: http://modrasova.pl/

Adres: Solankowa 64