Malaya Sp. z o.o.

Przesuszone końcówki włosów to wielki problem dużej części kobiet. Wygląda to nieestetycznie, a przy tym przesuszenie skutkuje kruszeniem się i rozdwajaniem włosów, przez co stale trzeba je podcinać. W ten sposób nie udaje się zapuścić włosów, a więc gdy ma się taki cel, trzeba sięgnąć po produkt, który odżywi końcówki. Z zadania tego wspaniale wywiązuje się suchy olejek Nuxe. 50 ml tego produktu wystarcza na długi czas, warto go więc wybrać. Można go dostać w Aptece w Sieci.

Dzięki swej niezwykłej formule produkt ten doskonale nawilża, odżywia włosy i przywraca im sprężystość, ale jednocześnie nie przetłuszcza ich. Można go więc stosować nie tylko na wilgotne pasma, ale też na suche włosy, zapewniając im dodatkową ochronę przed szkodliwymi czynnikami i uszkodzeniami mechanicznymi. Wielką zaletą tego preparatu jest też jego naturalny skład.

WWW: https://www.aptekawsieci.pl/

Tel: 324151467