''AZ PHARMA'' SP. Z O.O.

Kosmetyki apteczne są cenione ze względu na swą wysoką jakość i bezpieczeństwo dla skóry. Pewność tego można mieć zwłaszcza jeśli wybierze się dermokosmetyki, które dedykowane są do skóry wymagającej i realnie leczą jej problemy. Dla osób ze skórą suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień znakomite są produkty Emolium, które z zamierzenia są przeznaczone dla niemowląt. Ich duży wybór przedstawia iapteka.pl.

Produkty do mycia i kąpieli z emolientami, czyli substancjami łagodnie pielęgnującymi, nawilżającymi i zmiękczającymi skórę, idealnie nadają się do codziennego stosowania u małych dzieci. Jednak nie tylko skóra maluchów może być podatna na podrażnienia i uszkodzenia. Dotyczy to także osób dorosłych ze skłonnością do nadmiernego wysuszania, atopowego zapalenia skóry czy egzemami. We wszystkich tych przypadkach stosowanie dobrych dermokosmetyków może być bardzo dobrym rozwiązaniem.

WWW: https://iapteka.pl/

Adres: Al. Piastów 16