Telart Krzysztof Kalicki

Wielu posiadaczy smartfona chciałoby się wyróżnić w gronie znajomych i tym samym podkreślić swój niepowtarzalny styl i charakter. Bez wątpienia najprostszym sposobem jest zmiana etui na telefon! Na stronie internetowej zaprojektujetui.pl zapoznasz się z różnorodnym asortymentem gadżetów do smartfonów i nie tylko. Zastąp gumowy, przezroczysty pokrowiec na iPhone 5s lub inny model tego producenta, modnym i ciekawym wzorem, który spełni Twoje oczekiwania. 

A może chciałbyś zaprojektować samodzielnie spersonalizowaną obudowę? Taką grafiką może być zdjęcie z wakacji lub gotowy projekt dostępny w sieci. Kreator dostępny na ww. stronie umożliwi dopasowanie obrazka do modelu Twojego telefonu. Świetnym uzupełnieniem zestawu będzie szkło hartowane, które dodatkowo zabezpieczy wyświetlacz przed zarysowaniem.

Firma wykonuje etui na zamówienie klienta, drukując zdjęcie czy grafikę w najwyższej jakości. Takim sposobem możesz mieć bliskich zawsze przy sobie a praktyczny pokrowiec wykonany z trwałego i termoplastycznego poliuretanu, zapewni łatwy dostęp do klawiszy i portów w każdej sytuacji.

WWW: https://zaprojektujetui.pl/

Tel: 577879777

Adres: Chmielna 21

Miejscowość: Białystok

Kod pocztowy: 1-547
Utworzono: 2019-08-03
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Rospuda

Kolmat

Dąbrowa-Gogole

Magic baby room

Zbójna

EuroAntyki