Transport Jordan

Us艂ugi przewozu os贸b w dzisiejszych czasach znajduj膮 zastosowanie przy rozmaitych okazjach. Jako przyk艂ady takich sytuacji wymieni膰 mo偶na:

• imprezy okoliczno艣ciowe,
  • wycieczki szkolne,
  • wyjazdy turystyczne,
  • konferencje firmowe,
  • szkolenia firmowe,
  • delegacje s艂u偶bowe.

To wci膮偶 jednak tylko cz臋艣膰 przypadk贸w, w kt贸rych mog膮 przyda膰 si臋 us艂ugi transportowe. Organizatorzy r贸偶nego rodzaju przedsi臋wzi臋膰 powinni mie膰 to na uwadze i zrobi膰 rzetelne rozeznanie na rynku pod tym k膮tem.

Znale藕膰 mo偶na wiele firm, kt贸re dzia艂aj膮 w艂a艣nie w tej bran偶y. Przyk艂adem mo偶e by膰 tutaj podmiot o nazwie Jordan Group Transport oferuj膮cy swoim klientom聽transport os贸b. W Krakowie聽znajduje si臋 siedziba tego przedsi臋biorstwa, jednak zasi臋g terytorialny przedsi臋wzi臋膰, kt贸re mo偶na zorganizowa膰 z jego pomoc膮, obejmuje zar贸wno obszary krajowe, jak i zagraniczne.

WWW: https://transport.jordan.pl/pl

Tel: +48 12 422 42 78

Adres: G臋sia 8

Miejscowo艣膰: Krak贸w

Utworzono: 2019-08-06

WIZYT脫WKI Z OKOLICY

Str贸偶e

Ledcity.pl

Krak贸w

Copywriter.pl

Krak贸w

PPH i U Meteor Sp. z o.o.